پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران

سامانه خدمات پشتیبانی تولید عشایر فارس رونمایی شد

سامانه خدمات پشتیبانی تولید عشایر فارس باحضور رئیس سازمان امور عشایر ایران در سالن کوچ رونمایی و افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سامانه خدمات پشتیبانی تولید عشایر فارس در نشستی باحضور رئیس سازمان امور عشایر ایران در سالن کوچ رونمایی و افتتاح شد.

مدیرکل امور عشایر فارس در این نشست گفت: این سامانه در راستای اجرای قانون حقوق شهروندی و طرح تکریم ارباب رجوع و حرکت به سمت دولت الکترونیک و ارائه خدمات هوشمند برای عشایر فارس طراحی و راه اندازی شده است.

عبدالحمید کریمی با اشاره به اهداف راه اندازی این سامانه، افزود: شفافیت سازمانی، تسریع در دسترسی به اطلاعات، عرضه مستقیم خدمات، رعایت عدالت توزیعی در ارائه خدمات به عشایر، و برخورداری تمام عشایر فارس از خدمات دولت از جمله اهداف راه اندازی سامانه خدمات پشتیبانی تولید عشایر فارس است.

وی ادامه داد: از طریق این سامانه امکان استعلام و گزارش گیری خدمات ارائه شده و یا قابل ارائه به عشایر فارس از جمله پرداخت تسهیلات، توزیع پنل­ تولید برق و حمام خورشیدی، توزیع تانکرهای ذخیره آب و ... فراهم شده است.

مدیرکل امور عشایر فارس با اشاره به اینکه در این سامانه ثبت اطلاعات براساس کد ملی افراد و اعضای خانوار صورت می گیرد، گفت: مبنای کار این سامانه براساس نتایج سرشماری ثبتی مبنایی عشایر کوچنده کشور توسط مرکز آمار ایران است.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٩ تير ١٤٠٣ - ١١:٣٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: