پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


پیام تبریک جامعه عشایری و سازمان امور عشایر به رئیس جمهور منتخب ایران

جامعه عشایری و کارکنان سازمان امور عشایر ایران در پیامی، انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس جمهور ایران تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، جامعه عشایری و مدیران و کارکنان سازمان امور عشایر ایران در پیامی انتخاب دکتر "مسعود پزشکیان" را از سوی مردم به عنوان رئیس جمهور ایران تبریک گفتند. متن این پیام که از سوی روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران انتشار داده شده، به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور محترم و منتخب مردم ایران


 باسلام و احترام، حضور مردم در شهرها و روستاها و مناطق عشایری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب حضرتعالی به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران، برگ زرین دیگری از مشارکت مردم در تعیین سرنوشت کشور عزیزمان ایران اسلامی است. بدون تردید، اقبال مردم به حضرتعالی، حاصل اعتقاد و باور به سیاست­ ها و برنامه­ هایی است که برای اداره کشور ارائه دادید و اعتماد مردم را جلب کردید و با رای خویش شما را به عنوان رئیس جمهور ایران انتخاب کردند.

دراین میان، جامعه عشایری کوچنده کشور نیز مشارکت چشم‌گیر و فعالی در مرحله ‌اول و دوم این دوره از انتخابات داشتند. ایلات و عشایر لر، ترک، کرد، فارس، لک، عرب، بلوچ، بختیاری، قشقایی، شاهسون، ترکمن، کرمانج، سنگسر و... در ۳۱استان کشور با پوشش‌محلی خود به‌عنوان نماد فرهنگی و قومی، در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شدند و جلوه‌ای از اتحاد و همبستگی اقوام در ایران را به‌ نمایش گذاشتند و علاوه بر نقشی که در تولید و اقتصاد کشور باتولید ۲۵‌درصد از گوشت‌قرمز و ۳۵‌درصد از صنایع‌دستی کشور دارند، در انتخابات نیز نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کردند.

بدینوسیله از طرف جامعه زحمتکش و تولیدکننده عشایری کشور و مدیران و کارکنان سازمان امور عشایر ایران، انتخاب حضرتعالی را به عنوان رئیس جمهور ایران تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشرفت و توسعه، امنیت، رفاه و آسایش و سربلندی کشور و مردم عزیزمان مسئلت می نماییم.

 

                                                                                                                                                                        روابط عمومی و امور بین­ الملل

                                                                                                                                                                             سازمان امور عشایر ایران

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٨ تير ١٤٠٣ - ٠٩:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: