پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


معاون سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد:

ضروررت تحلیل هشدارهای هواشناسی برای جامعه عشایری

معاون هماهنگ کننده سازمان مدیریت بحران کشور برتحلیل هشدارهای هواشناسی برای جامعه عشایری و پیشگیری از خسارت های اختمالی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، معاون هماهنگ کننده سازمان مدیریت بحران کشور در گردهمایی مسئولین پدافند غیرعامل و مدیریت بحران امور عشایر کشور در بندر انزلی، گفت: عشایر و ارگان هایی که با این جامعه در ارتباط هستند نباید نسبت به هشدارهای هواشناسی بی تفاوت باشند.

رسول حسام ادامه داد: باید هشدارهای هواشناسی برای جامعه عشایری تحلیل شود تا قبل از وقوع واقعه و خسارت های احتمالی، اقدامات لازم انجام شود.

وی ابراز کرد: باید پیشگیری را سرلوحه امور قرار دهیم و با نگاه پیشگیرانه و شناخت عمیق و برنامه ریزی، در زمان مناسب از مسائلی که جامعه را تهدید می کند پیبشگیری کنیم.

معاون امور سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز در این گردهمایی اظهار داشت: در حوزه نظامی کشور ما دارای اقتدار است و به پشتوانه آن است که می توانیم در دنیا سربلند باشیم.

لطیفی گفت: اولین موضوع در حوزه دفاعی و نظامی، اقتدار امنیت و دفاع و موضوع دوم پدافند غیرعامل است و لازم است دوره هایی در این خصوص برای جامعه عشایری برگزار شود. 

محسن نادری رئیس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان عشایر ایران نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه پدافند غیرغامل و مدیریت بحران در مناطق عشایری، نقش آموزش را در بهبود، حفظ و توسعه منابع در مناطق عشایری ضروری عتوان کرد.

گردهمایی مسئولین پدافند غیرعامل و مدیریت بحران امور عشایر کشور روز سه شنبه 12 تیرماه باحضور رئیس سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی، معاون امور سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان در مجتمع باران بندر انزلی برگزار شد. در حاشیه این گردهمایی، دوره آموزشی "اصول و مبانی پدافند غیرعامل و پدافند زیستی" به مدت دو روز برگزار می شود.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٢ تير ١٤٠٣ - ١٨:٣٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: