پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


بررسی مدیریت بحران در مناطق عشایری خراسان شمالی در استانداری

نشست بررسی مدیریت بحران در مناطق عشایری خراسان شمالی با حضور سرپرست مدیریت بحران سازمان امور عشایر در محل استانداری این استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی خراسان شمالی، نشست بررسی مدیریت بحران در مناطق عشایری خراسان شمالی باحضور سرپرست پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان امور عشایر ایران و سرپرست امور عشایر خراسان شمالی در محل معاونت هماهنگی امور عمرانی و‌ مدیرکل بحران استان برگزار شد.
مهدی رشیدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از توجه و حضور میدانی رئیس سازمان امور عشایر در مناطق عشایری استان در چند ماه گذشته قدردانی کرد و گفت: عشایر خراسان شمالی تولید کننده ۳۵درصد گوشت قرمز استان هستند و سیاست دولت سیزدهم حمایت از این قشر مولد و تلاش گر است.
 سرپرست پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان امور عشایر ایران نیز گفت: کلیه دستگاه های اجرایی ملزم هستند به جامعه عشایری استان خدمت رسانی نمایند.
محسن نادری افزود: لازم است در تهیه سند مدیریت بحران و شرایط اضطراری خراسان شمالی نقاط قوت و ضعف مناطق عشایری استان و راهبردهای مناسب برای پیشگیری و کاهش خطرپذیری این مناطق اندیشیده شود.
وی افزود: با خرید و تجهیز ناوگان حمل و نقل امور عشایر استان از محل مصوبات سفر استانی رئیس جمور شهید، خدمت رسانی به عشایر تسهیل می شود.
 محمدحسن محمدی کوشکی مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی نیز در این نشست با ارائه وضعیت جامعه عشایری استان، اظهار کرد: به 70درصد ایلراه های عشایری مناطق ییلاقی استان خسارت وارده شده و نیاز به مرمت و بازگشایی دارند.
 

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٢ خرداد ١٤٠٣ - ٠٨:٢٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: