پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


حجت الاسلام بحرینی: شعار سال جهت گیری نظام حکمرانی در کشور را تعیین می کند

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: شعار سال یک سیاست گذاری گفتمانی است که جهت گیری نظام حکمرانی در کشور را تعیین می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، اولین گردهمایی مدیران ستادی و استانی سازمان امور عشایر ایران با هدف گفتگو و تبادل نظر و تبیین سیاست‌ها و راهبردهای سازمان در سال 1403 به صورت ویدئوکنفرانسی در سالن کوچ برگزار شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران در این نشست در سخنانی با تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان، گفت: یکی از ویژگی های ممتاز رئیس جمهور خدمت، تلاش و خدمت به مردم و حضور میدانی در محروم ترین مناطق کشور بود.

حجت الاسلام سیدعبدالله بحرینی با بیان اینکه کسی که به مردم خدمت می کند قطعاً پاداش عمل خود را هم در دنیا و هم در آخرت دریافت می‌کند. افزود: بر اساس آیات قرآن کریم کسانی که به خلق خدا خدمت کنند خداوند قطعا جای آن را پر خواهد کرد و در قیامت عزیز هستند و شاد محشور می شوند.

وی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "جهش تولید با مشارکت مردم"، گفت: این شعار یک سیاست گذاری گفتمانی است که جهت گیری نظام حکمرانی در کشور را تعیین می کند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: درک درست این شعار، اقتصاد مقاومتی بر مدار تولید  است که با مشارکت مردم محقق می شود.

حجت الاسلام بحرینی بیان کرد: انقلاب اسلامی در ایران با مشارکت مردم صورت گرفت و استمرار آن نیز با مشارکت مردم خواهد بود و وظیفه ما خدمت‌رسانی به مردم است و باید با تمام توان تلاش کنیم تا کارها به لحاظ کمی و کیفی به بهترین شکل انجام شود.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٧ خرداد ١٤٠٣ - ١١:٠١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: