پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رزمایش جهاد خدمات رسانی به عشایر فارس برگزار شد

رزمایش جهاد خدمات رسانی به عشایر فارس و شورای عشایری شهرستان سروستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، این رزمایش با هدف خدمت رسانی به عشایر فارس، در شهرستان سروستان برگزار شد. ویزیت رایگان عشایر، اجرای طرح‌های عمرانی،ئتجهیز مدارس عشایری فارس با ۱۵میلیارد تومان به وسایل آموزشی و کمک آموزشی، اعزام ۳۵گروه دامپزشکی برای واکسیناسیون دام‌ و ضدعفونی کردن کانون‌های آلودگی بیماری‌های دامی در مناطق عشایری استان از جمله اقدامات انجام شده در این رزمایش بود.

همزمان با این رزمایش، شورای عشایری سروستان در سایت اسکان "سرو نخودی" باحضور فرمانده سازمان بسیج عشایر کشور و مسئولان استانی و شهرستانی و معتمدین و شوراهای عشایری با محوریت رسیدگی به مشکلات عشایر شهرستان برگزار شد.

در این نشست معتمدین عشایر به نمایندگی بخشی از مشکلات از جمله انشعابات آب، برق و گاز در سایت اسکان، نیاز به پنل خورشیدی، بهره مندی از کانکس بهداشت بیمارستان سروستان با جذب بهیار و بهورز و عدم آنتن دهی تلفن همراه را مطرح و رسیدگی به آنها را خواستار شدند.

مدیرکل امور عشایر فارس در این نشست در سخنانی با اشاره به اینکه در فارس 13 شهرستان تازه تاسیس شده اند، گفت: با  پیگیری های صورت گرفته، سروستان نیز به عنوان یکی از این شهرستان ها از اعتبارات ارزش افزوده بهره مند می شود و با تخصیص این اعتبار به امور عشایر برای ارائه خدمات به عشایر سروستان استفاده می کنیم.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٥ آذر ١٤٠٢ - ١٤:٢١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: