پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سرپرست سازمان امور عشایر بر ایجاد شرایط برای توسعه و رونق اقتصادی عشایر تاکید کرد

سرپرست سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: وظیفه داریم شرایط لازم برای توسعه و رونق اقتصادی عشایر را برای تسهیل در زندگی آنان فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سرپرست سازمان امور عشایر ایران در سفر به استان اصفهان همراه با نماینده مردم سمیرم در مجلس و معاون سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، از سرپناه های تخریب شده عشایر در منطقه "سرطاق" شهرستان سمیرم بازدید و شرایط و نحوه ساماندهی این سرپناه ها را با توجه به شیوه نامه احداث سرپناه ایمن برای عشایر، مورد بررسی قرار دادند.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران در این بازدید در سخنانی اظهار داشت: عشایر ولی نعمت ما هستند و همه ما وظیفه داریم با تسهیل زندگی برای جامعه عشایری، شرایط لازم را برای توسعه و رونق اقتصادی آنان فراهم کنیم.

سیاوش احمدی میرقائد با تاکید بر باسازی سرپناه های تخریب شده عشایر منطقه، گفت: باید تیم کارشناسی مشترک سازمان امور عشایر و سازمان منابع طبیعی و آبخیزدازی تشکیل و پس از بررسی های لازم، سرپناه های تخریب شده با توجه به دستورالعمل ساخت سرپناه ایمن برای عشایر، بازسازی شوند.

 براساس اعلام رئیس امور عشایر سمیرم، در سفر سرپرست سازمان امور عشایر ایران به این شهرستان، در مجموع پروژه‌هایی به ارزش ۳۰میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و کلنگ زنی شد.

  • تاریخ درج خبر : جمعه ٣ آذر ١٤٠٢ - ١٨:٥٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: