پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


عشایر سیل زده "کالپوش" نهاده دامی مدت دار دریافت می کنند

مدیرکل امور عشایر سمنان گفت: نهاده دامی مدت دار شش ماهه در بین عشایر آسیب دیده ار سیل در "کالپوش" شهرستان میامی قرار داده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، جاری شدن سیل در هفته گذشته در بخش "کالپوش" شهرستان میامی ۵۰۰میلیارد تومان خسارت برجای گذاشته است.

مدیرکل امور عشایر سمنان با اشاره به کمک های صورت گرفته در مناطق سیل زده کالپوش، بیان کرد: تاکنون 1000تن علوفه برای کالپوش در نظر گرفته شده و دامداران خسشارت دیده می توانند با مراجعه به دفاتر و تعاونی های عشایری و روستاهای بخش از این نهاده ها برخوردار شوند.

وی افزود: هر مقدار نهاده دامی نیاز دامداران و عشایر کالپوش باشد موجود است و هیچ نگرانی بابت تامین آن وجود ندارد و در صورت کمبود می توانیم علوفه های مورد نیاز آنان را از دامغان و شاهرود تامین کنیم.

جلالی با بیان اینکه سیل به راه های عشایری بخش کالپوش نیز خسارات زیادی وارد کرده، گفت: در اسرع وقت با انتخاب پیمانکاران، تیغ زنی و آماده سازی راه های عشایری کالپوش در دستور کار امور عشایر سمنان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل امور عشایر سمنان خاطرنشان کرد: تامین سوخت تانکرهای آبرسان عشایر از جمله اقداماتی بود که بلافاصله پس از سیل کالپوش، انجام شد.

  • تاریخ درج خبر : جمعه ٣ آذر ١٤٠٢ - ١٢:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: