پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سرپرست سازمان امور عشایر ایران: با کیفیت ترین گوشت قرمز را عشایر تولید می کنند

سرپرست سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر با کیفیت ترین گوشت قرمز را تولید می کنند و با کاهش تولیدات آنان، مشکلات اقتصادی زیادی برای کشور ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، سرپرست سازمان امور عشایر ایران در روز سوم سفر به خراسان جنوبی، از مراحل اجرایی احداث "کشتارگاه تیپ4 دام عشایر" توسط شرکت تعاونی عشایری شهرستان زیرکوه، بازدید کرد.

سیاوش احمدی میرقائد در این بازدید اظهار داشت: بهترین و با کیفیت ترین گوشت قرمز را عشایر تولید می کنند و با کاهش تولیدات عشایر، مشکلات اقتصادی زیادی برای کشور بوجود می‌آید.

وی با بیان اینکه عشایر سالانه 200هزارتن گوشت قرمز بازار مصرف کشور را تولید و تامین می کنند، تاکید کرد: حمایت از جامعه عشایری، موجب تامین امنیت غذایی و در کنار آن تامین امنیت مرزهای کشور می شود.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: تفکر و نگاه دولت سیزدهم در خدمت رسانی به عشایر ویژه است بویژه در اجرای پروژه های تامین آب بهداشتی و پایدار در مناطق عشایری که اثر مستقیم در میزان تولید گوشت قرمز توسط عشایر دارد.

با احداث "کشتارگاه تیپ4 دام عشایر زیرکوه"، ظرفیت کشتار روزانه 50راس دام سبک و 5راس دام سنگین برای عشایر منطقه ایجاد می شود.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ١٨ آبان ١٤٠٢ - ١٣:٥٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: