پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


استاندار اردبیل تاکید کرد:

انتخاب نزدیک‌ترین مکان در هر منطقه برای توزیع آرد در بین عشایر

استاندار اردبیل بر انتخاب نزدیک‌ترین مکان در هر منطقه ای در استان برای توزیع آرد تاکید کرد تا عشایر بتوانند به راحتی سهمیه خود را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران نقل از روابط عمومی امور عشایر استان اردبیل، استاندار اردبیل در شورای عشایری استان با اشاره به نقش مهم عشایر در تولید، همکاری دستگاه‌های اجرایی استان را با همه امکانات برای خدمات‌رسانی به عشایر و رفع مشکلات آنان ضروری دانست.

سیدحامد عاملی بیان کرد: با توجه به خسارت‌های واردشده به عشایر استان اردبیل بر اثر خشکسالی، تسریع در برآورد خسارت‌ها و اعلام به آن سازمان بحران کشور مورد تأکید است.

وی تاکید کرد: برای مساعدت به عشایری که دچار خسارت شده‌اند، لازم است بانک‌ها نسبت به امهال بدهی بانکی آنان اقدام لازم را انجام و تسهیلات جدیدی در اختیار آنان قرار دهند.

عاملی برگزاری رویداد گردشگری ۲۰۲۳ در استان اردبیل را اقدام ویژه‌ای عنوان کرد که عشایر نیز از برگزاری آن استقبال کردند، از همکاری عشایر و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری جشنواره لبین المللی کوچ عشایر در جعفرآباد مغان تقدیر است.

حاتم طهماس‌پور مدیرکل امور عشایر اردبیل نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات و خدمات ارائه شده به عشلیر استان، به اهمیت توزیع آرد بین عشایر اردبیل اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی باید با کلیه امکانات برای رفاه عشایر اقدام کنند.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٦ خرداد ١٤٠٢ - ٠٨:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: