پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به دست اندرکاران روابط عمومی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده در پیامی 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به همه دست اندرکاران روابط عمومی در کشور بویژه مجموعه همکاران روابط عمومی در وزارت جهاد کشاورزی، دستگاه های تابعه و روابط عمومی های امور عشایر کشور تبریک گفت.

متن پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بدون تردید، نقش روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان تأثیرگذار در اطلاع رسانی، اعتمادسازی و امیدآفرینی در جامعه، انکارناپذیر است و بخشی زیادی از آگاهی رسانی در جامعه از طریق تلاش های دلسوزانه و شبانه روزی دست اندرکاران روابط عمومی که پل ارتباطی درون سازمانی و بیرون سازمانی هستند، انجام می شود و نامگذاری روزی به نام " روز ارتباطات و روابط عمومی" نیز بیانگر اهمیت همین موضوع می باشد که فرصتی مغتنم برای تبیین نقش روابط عمومی ها در توسعه ارتباطات و اطلاع رسانی در جامعه است.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی"، این روز را به دست اندرکاران روابط عمومی کشور، بویژه مجموعه روابط عمومی در وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه های تابعه و روابط عمومی های امور عشایر کشور تبریک عرض نموده و از تلاش های دلسوزانه همه عزیزان قدردانی می نمایم. از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.

 

                                                                                                                                                                  عباس پاپی زاده

                                                                                                                                                         رئیس سازمان امور عشایر ایران

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٠٥:٤٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: