پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حضور معاون سازمان امور عشایر ایران در اردبیل

تفاهمنامه سه‌ جانبه برای توسعه گردشگری و فروش محصولات عشایر امضا شد

تفاهمنامه سه‌ جانبه اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان، اتحادیه تعاونی عشایری اردبیل و مجموعه تفریحی و توریستی پل معلق مشکین شهر امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان اردبیل، تفاهمنامه سه‌ جانبه فی مابین اتحادیه تعاونی های عشایری دامداران متحرک ایرانیان، اتحادیه تعاونی های عشایری استان اردبیل و مجموعه تفریحی و توریستی پل معلق شهرستان مشکین شهر با حضور معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی منعقد شد.

معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: انعقاد این تفاهم نامه در راستای تنوع بخشی به اقتصاد جامعه عشایری و اجرای میزهای تخصصی در زمینه توسعه گردشگری، گیاهان دارویی و صنایع دستی عشایر می باشد.

مهدی میزبان افزود: با اجرای این تفاهم نامه عشایر کشور می توانند آداب و سنن و رسوم  و تولیدات خود را در مجموعه پل معلق مشکین شهر در معرض نمایش و عرضه قرار دهند.

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل، فرماندار شهرستان مشکین شهر و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در مراسم امضای این تفاهمنامه حضور داشتند.

 

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٥ فروردين ١٤٠٢ - ١٢:٤٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: