پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

طرح ملی نوروزگاه های عشایری برای استقبال از مسافران در سراسر کشور اجرا شده است

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: طرح ملی نوروزگاه های عشایری برای استقبال از مسافران در نوروز 1402 در کیلومتر 30 و 60 ورودی شهرهای سراسر کشور اجرا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده اظهار داشت: طرح ملی نوروزگاه های عشایری در نوروز 1402 برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در 30 و 60 کیلومتری ورودی شهرهای کشور و مراکز استانها برپا شده است..

وی با اشاره به اینکه سال گذشته نوروزگاه ها عشایری در ایام نوروز خدمات مطلوب و مناسبی را به مردم و مسافران و گردشگران ارائه دادند، افزود:  امسال نیز این نوروزگاه ها با مدیریت و کیفیت بهتر و رعایت استاندارهای لازم برپا شده است.

پاپی زاده برپایی نوروزگاه های عشایری را فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی و تولیدی جامعه عشایری کشور عنوان کرد و افزود: در سیاه چادرها و نوروزگاه های عشایری محصولات تولیدی و صنایع دستی عشایر با کیفیت و قیمت مناسب به مسافران نوروزی عرضه می شود.

رئیس سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان کرد: ستاد ملی و کمیته های استانی برپایی نوروزگاه های عشایری نظارت 24 ساعته بر فعالیت این نوروزگاه ها دارند.

وی تاکید کرد: باید اطلاع رسانی های لازم انجام شود تا وقتی مسافران و گردشگران از استانی به استانی دیگر و شهری به شهر دیگر سفر می کنند، از محل استقرار چادرهای عشایر اطلاع کافی داشته باشند.

 

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣ فروردين ١٤٠٢ - ١٤:٣٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: