پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی:

استقبال مسافران نوروزی از نوروزگاه های عشایری در خراسان رضوی

مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی گفت: استقبال بسیار خوبی از سیاه چادرهای عشایری برپا شده در مسیرهای ورودی شهرهای استان و داخل شهرها شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان رضوی، محمدحسین جعفری در بازدید از سیاه چادر های عشایری برپا شده در مشهد مقدس، اظهار داشت: استقبال بسیار خوبی از سیاه چادرهای عشایری برپا شده در مسیرهای ورودی به شهرستان های استان و داخل شهرها شده است که این وظیفه ما را در سال های آتی خصوصاً در مسیرهای ورودی مسافران و زائران به استان در برپایی سیاه چادرهای عشایری بیشتر می کند.

وی بیان کرد: ما امسال تعهد کردیم در سطح استان 16 سیاه چادر عشایری برپا کنیم که با پیگیری همکاران و همت و استقبال خوب عشایر تعداد 32 سیاه چادر در مسیرهای ورودی به استان و سطح شهرها خصوصاً در مشهد مقدس برپا شده است.

جعفری گفت: هر سیاه چادر عشایر یک نمایشگاه توانمندی عشایر است که ضمن معرفی توانمندی های جامعه عشایری استان به بازدیدکنندگان، فرصت خرید مسافران و زائران از تولیدات عشایر را فراهم است.

مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: توانمندی عشایر فقط در موضوع دام و تولیدات دامی نیست بلکه عشایر پتانسیل های زیادی در بخش های فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی، امنیتی و اجتماعی دارند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢ فروردين ١٤٠٢ - ١٢:٠٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: