پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین امور زنان و خانواده استانداری و امور عشایر اردبیل

تفاهنامه همکاری مشترک بین امور عشایر و امور زنان و خانواده استانداری اردبیل با هدف توسعه مشاغل و حمایت از کسب و کارهای خرد زنان عشایری استان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان اردبیل، با رویکرد حمایت از توانمندی و اشتغال زنان عشایر اردبیل، مدیرکل امور عشایر و مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری اردبیل تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

این تفاهم نامه با هدف بسترسازی و گسترش همکاری های مشترک برای ارتقاء و بهبود وضعیت اجتماعی و اقتصادی، مهارت آموزی، توسعه مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد زنان عشایری اردبیل منعقد شده است.

در اختیار قراردادن مکان هایی برای عرضه صنایع دستی، اختصاص غرفه فروش تولیدات در بازارچه های خوداشتغالی و تأمین تسهیلات ارزان قیمت برای راه اندازی کارگاه‌های تولید صنایع دستی زنان عشایری استان از جمله تعهدات امور زنان و خانواده استانداری اردبیل در این تفاهم نامه است.

امور عشایر اردبیل نیز متعهد به شناسایی و معرفی زنان عشایری مستعد و علاقمند به تولید صنایع دستی، فراهم کردن زمینه حضور آنان در نمایشگاه ها، پرداخت تسهیلات، شناسایی و معرفی نخبگان مهارتی از بین زنان عشایری مستعد و خلاق، معرفی زنان سرپرست خانوار عشایری و ایجاد زمینه لازم برای اشتغال و کارآفرینی زنان عشایری استان در بوم گردی، صنایع دستی و کشت گیاهان دارویی شده است.

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٧ آذر ١٤٠٢ - ٠٧:٤٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: