پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حضور نماینده مردم آمل در مجلس

اولین خانه بهداشت عشایری در مازندران به بهره برداری رسید

اولین خانه بهداشت عشایری در مازندران با حضور نماینده مردم آمل در مجلس و مسئولان و عشایر این شهرستان افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر مازندران، اولین خانه بهداشت عشایری استان مازندران در شهرستان آمل با حضور نماینده مردم آمل در مجلس، رئیس امور عشایر استان، رئیس شبکه بهداشت آمل و جمعی از مسئولان و عشایر شهرستان افتتاح و بهره برداری شد.
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با قدردانی از امور عشایر و شبکه بهداشت آمل، اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات در راستای عدالت محوری حوزه بهداشت در کشور، راه اندازی خانه های بهداشت عشایری است که می تواند بیش از پیش نیازهای بهداشتی جامعه شریف و مولد عشایری را مرتفع نماید.  
رضا حاجی پور با اشاره به اینکه عشایر از اهمیت ویژه ای برای نمایندگان مجلس برخوردار هستند، افزود: باید هرچه در توان داریم برای عشایر انجام دهیم تا شاخص های برخوداری عشایر را ارتقاء دهیم.

حجت اله شعبانی رئیس امور عشایر مازندران نیز در این مراسم با بیان اینکه عشایر با وجود جمعیت کم، نقش بسیار مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی، امنیت غذایی و خودکفایی کشور دارند، افزود: عشایر مازندران با جمعیت چهارهزار خانوار عشایری در 13 شهرستان، نقش مؤثری در تولید گوشت قرمز کشور ایفا می کند که توجه و حمایت همه دستگاه های اجرایی استان را می طلبد.

پس از پایان این مراسم غربالگری و واکسیناسیون عشایر منطقه برای مقابله با بیماری کرونا توسط بهورزان این خانه بهداشت انجام شد.‌ 

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٤ شهريور ١٤٠٠ - ١٢:٠٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: