پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حکم رئیس سازمان امور عشایر ایران

سرپرست امور عشایر استان سمنان منصوب شد

رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست امور عشایر استان سمنان را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "محمد سعیدی" را به سمت سرپرست امور عشایر استان سمنان منصوب کرد.

در این ابلاغ آمده است: با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و هماهنگی بعمل آمده با رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان، به موجب این حکم به عنوان سرپرست امور عشایر استان سمنان منصوب می شوید.

امید است با عنایت به خداوند متعال، تلاش، پشتکار و بهره گیری از ظرفیت ها، امکانات، نیروهای باتجربه و توانمند امور عشایر استان در جهت پیشبرد اهداف و وظایف محوله سازمانی در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید برای خدمت به جامعه تلاشگر، مولد و توانمند عشایری استان گام های موثری برداشته و موفق باشید.

مراسم معارفه سرپرست جدید امور عشایر سمنان روز سه شنبه 31 فروردین ماه، طی مراسمی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، معاون توسعه و امور زیربنایی و رئیس حراست سازمان امور عشایر ایران، و جمعی از نمایندگان عشایر و تشکل های عشایری استان در امور عشایر استان برگزار شد و از زحمات مدیرکل پیشین امور عشایر سمنان قدردانی شد.

"محمد سعیدی" سرپرست جدید امور عشایر استان سمنان پیش از این مسئولیت مدیرکلی دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی کشور و همچنین مدیرکلی دامپزشکی استان سمنان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠ - ١٥:٥٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: