پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیر امور عشایر استان بوشهر:

راه اندازی آموزش و پرورش عشایری در استان بوشهر در دستور کار قرار دارد

مدیر امور عشایر بوشهر گفت: مدارس عشایری بوشهر زیرنظر آموزش و پرورش عشایری فارس هستند و راه اندازی آموزش و پرورش عشایری در بوشهر در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان بوشهر، عبدالمحمد امینی زاده در کارگروه مدارس عشایر بوشهر در اداره کل اموزش و پرورش استان که در خصوص ایجاد ساختار سازمانی آموزش و پرورش عشایری استان بوشهر تشکیل شد، اظهار داشت: طبق گزارش مرکز آموزش سیار عشایری استان فارس درسال 1401 تعداد 810 دانش اموز در مدارس سیار عشایری استان بوشهر مشغول به تحصیل می باشند.

وی با اشاره به وابسته بودن مدارس عشایری سیار استان بوشهر به آموزش و پرورش عشایری استان فارس، افزود: دغدغه جدی مدیریت امور عشایر بوشهر پیگیری استقرار آموزش و پرورش عشایری در استان بوشهر برای رفع مشکلات دانش آموزان و معلمین عشایری می باشد.

 مدیرکل معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در این نشست گفت: برای برقراری عدالت آموزشی دانش آموزان عشایری بوشهر، پیگیر راه اندازی آموزش و پرورش عشایری در استان بوشهر هستیم.

وی افزود: با همکاری مدیریت امور عشایر استان و تشکیل کارگروه ها و بررسی اساسنامه مدارس عشایری و آمار و ارقام و تعداد مدارس و دانش آموزان عشایری استان، اراده جدی برای استقرار آموزش و پرورش عشایری در استان بوشهر وجود دارد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٢ اسفند ١٤٠١ - ١١:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: