پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر استان اصفهان:

خدمات به عشایری که کارت تردد دام نداشته باشند داده نمی شود

مدیرکل امور عشایر اصفهان گفت: از ابتدای آبان به عشایری که کارت شناسایی و تردد دام دریافت نکرده باشند خدمات ارائه نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر اصفهان، مختار اسفندیاری در مجمع سالانه تعاونی های عشایری استان اصفهان با تاکید بر دریافت کارت تردد دام توسط عشایر استان، گفت: از ابتدای آبان ماه به عشایری که کارت شناسایی و  تردد دام دریافت نکرده باشند خدمات ارائه نمی شود و ضروری است کلیه شرکت های تعاونی عشایری استان هرچه سریع تر نسبت به صدور کارت تردد اعضا اقدام کنند.

وی ادامه داد: یکی از وظایف مهم امور عشایر و تعاونی های عشایری در سال جاری صدور کارت تردد، پلاک کوبی و هویت گذاری و همچنین بیمه دام عشایر است که لازم است تعاونی های عشایری در این خصوص اهتمام جدی داشته باشند.

اسفندیاری اظهار داشت: با توجه به شرایط خشکسالی و پیش بینی کاهش بارندگی در فصل پاییز، وظیفه تعاونی های عشایری برای تامین و توزیع نهاده های دامی در مناطق عشایری استان سنگین ترشده است.

مدیرکل امور عشایر استان اصفهان با تاکید بر توزیع عادلانه نهاده های دامی در بین عشایر استان، افزود: هویت گذاری و پلاک کوبی دام عشایر معیار مناسبی برای توزیع عادلانه نهاده دامی می باشد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - ١٠:٤٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: