نسخه چاپی


معاون استاندار ایلام:

دستورالعمل تعیین آب بهای عشایر ایلام ابلاغ شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: دستورالعمل تعیین آب بهای عشایر ایلام تهیه و به شرکت آب و فاضلاب استان ابلاغ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر ایلام، جهانگیر رستمزاد در نشست بررسی مشکلات عشایر استان ایلام بر ضرورت تامین آب شرب عشایر تاکید کرد و افزود: با توجه به ابلاغ دستورالعمل تعیین آب بهای عشایر، آب و فاضلاب با همکاری امور عشایری باید بر اساس قیمت مصوب در راستای تامین آب مورد نیاز عشایر اقدام کنند.

وی از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و مدیرکل امور عشایر استان خواست تا با برگزاری نشستی در خصوص تعیین قیمت آب بهای عشایر و همچنین تامین به موقع آب عشایر استان به توافق برسند.

رستمزاد گفت: عشایر قشر مولد و زحمتکش جامعه هستند که نقش مهمی در تولید بخش اعظمی از فرآورده های لبنی و پروتئینی و همچنین صنایع دستی و گوشت قرمز دارند.

مدیرکل امور عشایر استان ایلام نیز در این نشست گفت: اکنون روزانه ۷۲۰ مترمکعب آب با کمک ۱۴ دستگاه تانکر به عشایر استان آبرسانی می‌شود که در روزهای گرم این میزان به روزانه به یک هزار و ۱۰۰ مترمکعب می‌رسد.

فرشاد یاسمی اظهار داشت: بهای هر مترمکعب آب بیش از ۱۰۰ هزار ریال توسط آب و فاضلاب اخذ می شود در حالی که بر اساس دستورالعمل ابلاغی این رقم شش هزار ریال است.

وی گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری خواستار تامین آب بر اساس نرخ مصوب هستیم.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٤ آبان ١٣٩٩ - ٢١:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: