نسخه چاپی


مدیرکل راهداری لرستان :

10 کیلومتر جاده عشایری در کوهدشت آسفالت می شود

مدیرکل راهداری لرستان در شورای عشایری کوهدشت گفت: ده کیلومتر از جاده منتهی به منطقه عشایری "هومیان" که هم اکنون توسط اکیپ راهسازی امور عشایر در دست شن ریزی است، آسفالت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر لرستان، شورای عشایری شهرستان کوهدشت با حضور حجت السلام مبلغی نماینده مردم کوهدشت در مجلس، مدیرکل امور عشایر و مدیرکل راهداری لرستان، فرماندار و مسوولین دستگاه های اجرایی کوهدشت در منطقه عشایری "زیتون وره زرد" برگزار شد.

مدیرکل امور عشایر لرستان در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مناطق عشایری کوهدشت، گفت: در مناطق عشایری کوهدشت با توجه به پمپاژهای احداث شده در مسیر رودخانه سیمره و زمین های حاصلخیز منطقه، این اداره کل آمادگی دارد چنانچه عشایر مایل به کاشت گیاهان داروئی و درختان مثمر باشند تسهیلات بانکی پرداخت نماید.

کریمی ادامه داد: همچنین برای پروار بره نیز به عشایر استان تسهیلات بانکی کم بهره پرداخت می شود.

مدیرکل راهداری لرستان نیز در این نشست با دادن قول مساعد برای همکاری با امور عشایر استان در زمینه راه سازی و راه گشایی در مناطق عشایری افزود: ده کیلومتر از جاده منتهی به منطقه عشایری "هومیان" که هم اکنون توسط اکیپ راهسازی امور عشایر در دست شن ریزی است، آسفالت می شود.

 فرماندار کوهدشت نیز در این نشست با قدردانی از اقدامات اداره کل امور عشایر لرستان در مناطق عشایری شهرستان، قول مساعد داد فرمانداری کوهدشت در تخصیص هرچه سریع تر سهم عشایر شهرستان از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده اقدام نماید.

در این نشست از سپاه سازندگی لرستان به دلیل فعالیت های عمرانی بویژه راهسازی در مناطق عشایری استان و همکاری  با اداره کل امور عشایر قدردانی شد.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٩ مرداد ١٣٩٩ - ١١:٤٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: