نسخه چاپی


مدیر کل امور عشایر استان فارس:

27 اردیبهشت فرصتی برای تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی است

مدیرکل امور عشایر فارس با گرامیداشت 27 اردیبهشت روز "ارتباطات و روابط عمومی"، گفت: این روز فرصتی است که نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان یه هنر در جامعه تبیین نماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، مدیرکل امور عشایر فارس در جلسه شورای راهبردی روابط عمومی این دستگاه که همزمان با 27 اردیبهشت روز "ارتباطات و روابط عمومی" در سالن جلسات اداره کل امور عشایر فارس برگزار شد، اظهار داشت: این روز فرصتی است که نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان هنر در جامعه تبیین نماییم.

روح الله بهرامی روابط عمومی را عملی ممتد، مداوم و طرح ریزی شده عنوان کرد که از طریق تفاهم بین ذینفعان موجب رضایت و پیشرفت سازمانی می شود.

وی با گرامیداشت و تبریک این روز به همه تلاشگران عرصه  روابط عمومی، گفت: روابط عمومی یک شیوه تصمیم گیری است که وظیفه ایجاد روابط و منافع سازمان ها و مخاطبان آنها بر اساس ارسال اطلاعات اخلاقی و قابل اعتماد را بر عهده دارد.

مدیرکل امور عشایر فارس روابط عمومی با اشاره به اینکه روابط عمومی ششمین شغل پر استرس دنیا است، خاطر نشان کرد: یکی از وظایف روابط عمومی شناسایی و کنترل آسیب ها در یک سازمان است که باید برای برطرف کردن آنها تلاش شود تا مجموعه به اهداف سازمانی خود برسد.  

وی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به روابط عمومی در یک سازمان و دستگاه، افزود: روابط عمومی در خود مدیریت است نه در بیرون از مدیریت و از مدیریت جدا نیست و جزء لاینفک سازمان می باشد.

بهرامی ابراز داشت: روابط عمومی در یک مجموعه باید صلاحیت، صمیمیت و انجام کار را در خود بررسی کند تا در پیشبرد اهداف سازمانی نقش بسزایی داشته باشد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های مجموعه همکاران روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان فارس تقدیر به عمل آمد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٣:٣٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: