نسخه چاپی


معاون استاندار ایلام:

قشر عشایر نباید از سهمیه بندی بنزین متضرر شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: افزایش قیمت کالا و خدمات برای عشایر ایلام با توجه به اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین ممنوع است و نباید این قشر متضرر شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر ایلام، حیدر نعمتی در نشست بررسی وضعیت عشایر استان ایلام اظهار داشت: با توجه به توزیع سهمیه ماهانه آرد بین عشایر و تغییر نکردن کرایه‌ها نباید برخی از این شرایط سوء استفاده کنند و کرایه حمله آرد به مناطق عشایری را افزایش دهند.

وی از مدیرکل امور عشایر ایلام خواست با اتخاذ تدابیری در راستای جلوگیری از تضییع حقوق عشایر اجازه ندهد قیمت حمل کالا به این مناطق افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام افزود: با توجه به اینکه بیشتر جامعه عشایری استان دارای خودرو نیسان هستند امور عشایری باید تمهیداتی برای دوگانه‌سوز کردن خودرو آنان اتخاذ کند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

نعمتی از تعاونی های عشایری نیز خواست به صورت مستمر نظارت ویژه‌ای بر قیمت کالا و خدمات و نهاده‌های دامی عشایر استان داشته باشند تا افزایش قیمتی در این بخش اتفاق نیافتد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام تاکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات با توجه به اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین ممنوع است و افراد در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره‌های ۱۲۴، ۱۳۵، ۱۴۱و ۱۹۰ موارد تخلف خود را گزارش دهند.

وی اظهار داشت: شماره گویای ۱۹۰ نیز برای ثبت تخلف در حوزه دارو در اختیار شهروندان قرار داده شده است.

بر اساس این گزارش، مدیرکل امور عشایر ایلام نیز در این نشست گفت: نظارت و پایش مستمر از حوزه عشایری استان انجام می‌گیرد و تاکنون مشکلی در این زمینه وجود نداشته است.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - ٠٩:٥٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: