نسخه چاپی


در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر صورت گرفت

بازدید معاون اول رئیس جمهور از دستاورد‌های عشایر و روستاییان در خراسان جنوبی

معاون اول رییس جمهور که به منظور شرکت در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر به بیرجند سفر کرده است، از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های عشایر و روستاییان خراسان جنوبی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، در این نمایشگاه محصولات کشاورزی و باغی، دامی روستایی و عشایری، صنایع دستی و معدنی و نمونه‌ای از سیاه چادرهای عشایر استان به نمایش گذاشته شده است.
غرفه‌داران این نمایشگاه در گفتگویی صمیمانه با معاون اول رئیس جمهور دغدغه‌ها و دستاوردهای خود را در حوزه تولید و اشتغالزایی و نیز موانع کسب و کار بیان کرده و عملکرد معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در حمایت و معرفی توانمندی‌های روستاییان و عشایر را قابل تقدیر عنوان کردند.
همایش ملی روز روستا و عشایر که به همت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم دولت تدبیر و امید از ۶ سال پیش هر ساله در روز ۱۵ مهر برگزار می‌شود، امسال برای اولین بار خارج از تهران و در بیرجند با حضور معاون اول رئیس جمهور، تعدادی از وزرا و استانداران، رئیس سازمان امور عشایر ایران و مدیران استانی برگزار شد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨ - ١٢:١٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: