نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد:

جایگاه روابط عمومی یک جایگاه خاص، ویژه و خطیر است

رئیس سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: توجه به روابط عمومی نباید تنها بصورت نمادین باشد چرا که جایگاه روابط عمومی یک جایگاه خاص، ویژه، مهم و خطیر است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی روز چهارشنبه 14 آذر در گردهمایی سراسری مسئولین روابط عمومی ادارات کل امور عشایر کشور در تبریز در سخنانی اظهار داشت: جایگاه روابط عمومی یک جایگاه خاص، ویژه، مهم و خطیر است و توجه به روابط عمومی نباید بصورت نمادین باشد.

وی افزود: مدیری که به روابط عمومی توجه کند به خودش و جایگاه اجتماعی خودش توجه کرده است.

قندالی با بیان اینکه اطلاع رسانی و انتشار خبر عاملی تاثیرگذار بر روند کار یک سیستم است، گفت: از این منظر جایگاه روابط عمومی خود به خود یک جایگاه خاص و ویژه است.

قندالی خاطرنشان شد: انتشار خبر و اطلاع رسانی است که  می تواند یک مدیر و سیستم تحت نظارت وی را در نگاه دیگران پویا و فعال نشان دهد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: هر نوع فعالیت و عملیاتی که جنبه خبری پیدا می کند باید در سازمان توسط همه واحدها  و مدیران مد نظر قرار بگیرد.

وی گفت: در اطلاع رسانی سرعت، دقت، صحت خبر و نحوه بیان آن و اینکه از چه منبع و کانالی بیان شود بسیار مهم است.

قندالی در پایان یادآور شد: به دنبال تقویت ساختار و ارتقاء جایگاه روابط عمومی در سازمان هستیم.

گفتنی است، گردهمایی دو روزه مسئولین روابط عمومی های امور عشایر کشور و دوره آموزشی "کاربرد روابط عمومی الکترونیک در توسعه فعالیت های سازمانی" با حضور مدیر حوزه ریاست، مدیرکل دفتر ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر و مدیرکل امور عشایر استان آذرباجان شرقی 13 و 14 آذر ماه در تبریز برگزار شد.

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ - ١٥:٠٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: