نسخه چاپی


قائم مقام سازمان امور عشاير ايران:

اختصاص سهمي از ماليات بر ارزش افزوده به عشاير فرصتي براي خدمت به اين قشر است

شاهپور علايي مقدم گفت: تخصيص سهمي از ماليات بر ارزش افزوده به عشاير فرصت خوبي براي خدمات رساني بيشتر و بهتر به جامعه عشايري كشور است.

 قائم مقام سازمان امور عشاير ايران گفت: تخصيص سهمي از ماليات بر ارزش افزوده به عشاير فرصت خوبي براي خدمات رساني بيشتر و بهتر به جامعه عشايري كشور است كه بايد با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل هاي استان ها از اين فرصت به نحو مطلوب بهره برداري كنيم.

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران، شاهپور علايي مقدم عصر روز يكشنبه 14 آبان در جلسه شوراي مديران سازمان امور عشاير با بيان اين مطلب اظهار داشت: جامعه عشايري كشور از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي هيچ بهره اي ندارند و نياز است پيگيري كنيم تا سهمي براي عشاير كشور از اين محل در نظر گرفته شود.

 وي در خصوص اختصاص يك رديف ملي به عشاير كشور پيشنهاد داد:  بايد از طريق فراكسيون عشايري بتوانيم در ماده 28 كه شاخص هاي برنامه ششم مطرح شده، ذهنيت نمايندگان را آماده كنيم تا يك رديف دائمي به عشاير اختصاص يابد كه در اين خصوص مي توانيم هم از موضوع واردات و صادارات و هم از حفاظت از منابع طبيعي ورود پيدا كنيم.

 قائم مقام و معاون توسعه و امور زيربنايي سازمان امور عشاير ايران همچنين در اين نشست از معاونت اداري و مالي سازمان به خاطر تغييرات صورت گرفته در فضاي اداري ساختمان سازمان و همچنين از تحولات خوب و مثبت بوجود آمده در روابط عمومي سازمان تقدير و تشكر كرد.

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦ - ٠٧:٤٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: