يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧  |  
رئيس سازما امور عشاير در ديدار با رئيس مركز آمار ايران : آمار دقيق نياز اصلي برنامه ريزي براي جامعه عشايري كشور است.
اخبار > گردهمایی مدیران عامل تعاونی های عشایری کشور در مشهد برگزار شد


نسخه چاپی نسخه چاپی

با حضور رئیس سازمان امور عشایر

گردهمایی مدیران عامل تعاونی های عشایری کشور در مشهد برگزار شد

گردهمایی مدیران عامل اتحادیه های تعاونی عشایری استان های سراسر کشور با حضور رئیس سازمان امور عشایر در مشهد مقدس برگزار شد.

گردهمایی مدیران عامل اتحادیه های تعاونی عشایری استان های سراسر کشور با حضور رئیس سازمان امور عشایر در مشهد مقدس برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس سازمان امور عشایر در این جلسه که امروز چهارشنبه  19 مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد در سخنانی با تاکید بر توجه به احکام قانونی ساماندهی جامعه عشایر کشور اظهار داشت: یکی از با اهمیت ترین موضوعات و اقدامات این سازمان تقویت تشکل های عشایری است.

 

کرمعلی قندالی با بیان اینکه تشکل های عشایری نباید نگاه تک محوری به جامعه عشایری داشته باشند  تاکید کرد: برنامه ریزی برای گردشگری عشایری و تولید گیاهان دارویی از اقدامات مهمی است که انتظار می رود تشکل های عشایری در سراسر کشور بطور جدی به آن بپردازند.

 

وی با بیان اینکه بند(ب) ماده 29 فرصتی برای فعالیت جدی تشکل های عشایری است، افزود: مدیران عامل اتحادیه های عشایری باید آمادگی لازم را برای همکاری هرچه بیشتر داشته باشند تا تسهیلات تخصیصی به عشایر با دقت تمام مدیریت شود.

 

رئیس سازمان امور عشایر گفت: در سال های اخیر دولت و مسئولین حمایت بسیار خوبی از جامعه عشایری داشته اند به طوری که آثار آن در قانون برنامه ششم توسعه، قانون رفع موانع تولید، قانون بودجه و سایر قوانین مشهود است.

 

وی ادامه داد: این حمایت ها انتظارات جامعه عشایری از خدمتگزاران خود را افزایش داده است بنابراین باید خود را تجهیز کنیم تا براساس این انتظارات عمل کنیم.

 

رئیس سازمان امور عشایر ادامه داد: تشکل های عشایری در چهار دهه فعالیت خود به ظرفیت های اجرایی خوبی رسیده اند و انتظار داریم بعنوان یک واحد منسجم و پشتیبان اجرایی سازمان عمل نمایند.

 

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦ - ١١:١١
  • /
  • ارسال به دوست
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 


 
  ارتباط با سازمان کد پستی: 1416943571
  آدرس: تهران- میدان فلسطین - خیابان فلسطین - خیابان بزرگمهر - نبش خیابان برادران مظفر - پلاک 12
ایمیل سازمان: Ashayer@ashayer.ir
  تلفن های تماس: 66412360 و 5-66973883-021   دورنگار: 66412691     سامانه پیام کوتاه: 664 000 100
روابط عمومی:  66973789

 

 
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به سازمان امور عشایر ایران است.
اجرا شده توسط پورتال سازمانی آریانیک