نسخه چاپی


معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر:

برنامه و بودجه مغز متفکر سازمان است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران گفت: دفتر برنامه و بودجه مغز متفکر سازمان است که باید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در این واحد سیاستگذاری و برنامه ریزی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، همایش ویدئوکنفرانسی مسئولین برنامه و بودجه امور عشایر استانهای کشور با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیران کل دفتر برنامه و بودجه، دفتر بهسازی امور تولید و دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران در این همایش اظهار داشت: باید برنامه‌های مدون و محکمی در واحد برنامه و بودجه سازمان طرح‌ریزی شود به‌گونه‌ای که با تغییر مدیریت‌ها پیگیری این برنامه‌ها انجام شود.

بهرام میراخورلی افزود: دفتر برنامه و بودجه مغز متفکر سازمان است که باید برنامه مدون و محکمی در برنامه و بودجه تدوین شود به گونه ای که با تغییر مدیریتها پیگیری برنامه ها انجام شود.

وی با اشاره به وظایف سیزده گانه دفتر برنامه و بودجه سازمان، گفت: در برخی از این وظایف در استانها ضعیف عمل شده که لازم است پیگیری شود این وظایف بویژه تنظیم برنامه های میان مدت و بلندمدت و ارزیابی فعالیت های عمرانی و خدمات تقویت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران با قدردانی از تلاش های مسئولین برنامه و بودجه کشور، خاطرنشان کرد: انتظار این است به جامعه هدف که جامعه عشایری هستند خدمات بیشتر و بهتری ارائه دهیم.


تصویب 500 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر از سوی دولت

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان امور عشایر ایران در این اظهار داشت: 500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت از اعتبارات مدیریت بحران برای جبران خسارت به عشایر در آخرین جلسه هیات دولت تصویب و ابلاغ شد.

فرانک یوسفی‌نیا اداه داد: 250 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش نیز برای پرواربندی دام عشایر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک کشاورزی ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اینکه با پیگیری و حمایت های ریاست سازمان شرایط لازم برای جذب تسهیلات زنجیره تولید فراهم است،  بیان داشت: دفتر برنامه و بودجه سازمان راه‌های رسیدن به اهداف سازمانی را با کمترین هزینه ترسیم و برنامه ریزی می‌کند.


اختصاص ۴۲۰ میلیارد تومان تسهیلات زنجیره تولید به عشایر در سال ۹۸

مدیرکل دفتر بهسازی امور تولید سازمان امور عشایر ایران نیز با اشاره به اجرای طرح زنجیره تولید گوشت در مناطق عشایری کشور گفت: در سال گذشته 420 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح زنجیره تولید گوشت اختصاص یافت که بیشتر آن جذب شد.

داریوش نعمت الهی بیان داشت: برای طرح توسعه گیاهان داروئی در مناطق عشایری ده میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده که در جذب این تسهیلات مشکلاتی وجود دارد که عمده مشکلات مربوط به قوانین بانکی و تامین وثیقه است.

وی گفت: اقتصاد مقاومتی و طرح زنجیره تولید گوشت قرمز توسط عشایر به خوبی در حال اجراست و دفتر برنامه و بودجه همکاری خوبی برای جذب اعتبارات این طرح داشته اند.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩ - ١١:١٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: