نسخه چاپی


بازدید سرپرست امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد از مناطق عشایری مارگون و زیلایی

سرپرست امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه فرماندار شهرستان مارگون از مناطق عشایری مارگون و زیلایی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست امور عشایر استان و فرماندار شهرستان مارگون در بازدید از مناطق عشایری حوزه مارگون و زیلایی ضمن دیدار با عشایر منطقه و بررسی مشکلات آنان نشستی در خصوص رفع مشکلات عشایر منطقه برگزار شد.

سرپرست امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد در این نشست که جمعی از عشایر منطفه حضور داشتند با اشاره به نقش بی بدیل و تاثیر گذار عشایر در تولید افزود: قطعاً مشکلات شما بررسی و در خصوص رفع موانع تلاش خواهیم کرد.

سرپرست امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار شهرستان مارگون همچنین از پروژه تامین آب کشاورزی زیلایی بازدید و پبشرفت این پروژه را مورد ارزیابی قرار دادند.

بهسازی و مرمت جاده های عشایری،اعطای تسهیلات کم بهره و به پایان رساندن پروژه پمپاژ زیلایی از اصلی ترین درخواستهای عشایر منطقه بود.

سرپرست امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد همچنین با حضور در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان با رئیس این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار پس از بررسی مشکلات عشایر در حوزه سوخت رسانی در فصل زمستان و مشکلات ثبت نام عشایر در سامانه مدیریت سوخت و نبود زیرساخت ها و گاز مناسب در مناطق عشایری استان، مقرر شد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی همکاری لازم را در این ارتباط با عشایر به عمل آورد.

 

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩ - ١١:٠٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: