نسخه چاپی


بازدید رئیس سازمان امور عشایر از تولید نمک توسط جانباز عشایری در بشرویه

رئیس سازمان امور عشایر ایران در سفر به خراسان جنوبی از نمکزار ریگ شهرستان بشرویه و طرح تولید نمک توسط یکی از عشایر منطقه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر به نقل از روابط  عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، رئیس سازمان امور عشایر و هیات همراه در سومین روز سفر به خراسان جنوبی به همراه رئیس فراکسیون عشایری مجلس، نماینده مردم طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در مجلس و مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از نمکزار ریگ شهرستان بشرویه و طرح تولید نمک توسط یکی از عشایر منطقه بازدید کردند.

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی در این بازدید با ارائه گزارشی از تولید نمک توسط یکی از عشایر خلاق منطقه گفت: آقای علی ناهید ۵۰ ماه سابقه حضور در جبهه دارد و از جانبازان عشایری استان است که علاوه بر خلاقیت در استخراج نمک به پرورش شتر نیز اشتغال دارد.

مهدی عصمتی پور اظهار داشت: در سال جهش تولید بر پایه فرمایش مقام معظم رهبری استقبال از فعالیت های اشتغالزا از اهداف و اولویتهای اصلی امور عشایر استان است.

در این بازدید رئیس سازمان امور عشایر ایران با اهدای لوح سپاس، از خدمات آقای "علی ناهید" قدردانی و به مدیرکل امور عشایر استان بر هرگونه همکاری در خصوص پیشبرد تولید نمک توسط  این جانباز خلاق عشایری تاکید کرد.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ١٧ مهر ١٣٩٩ - ٢٣:١٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: