نسخه چاپی


معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر:

نیروی انسانی بالاترین سرمایه یک دستگاه محسوب می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران گفت: نیروی انسانی بالاترین سرمایه یک دستگاه محسوب می شود و تا جای ممکن باید تقویت شوند تا با خیالی آسوده به کار خود بپردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، بهرام میراخورلی در شورای هماهنگی اداره کل امور عشایر فارس با اشاره به اینکه در روز روستا و عشایر 625 پروژه تامین آب آشامیدنی پایدار و بهداشتی در مناطق عشایری کشور با اعتبار 342 میلیارد تومان به بهره برداری رسید، افزود: عشایر در کشور جایگاه ویژه ای دارند و باید آنان نیز مثل بقیه مردم از همه خدمات دولت بهره مند شوند.

وی اظهار داشت: 62 درصد از عشایر کشور از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند و باید تلاش کرد 38 درصد بقیه نیز از نعمت آب سالم و پایدار برخوردار شوند.

میراخورلی گفت: تشکل های عشایری استان فارس در خدمت رسانی به عشایر در رتبه اول قرار دارند و باید تلاش کرد تشکل ها تقویت شوند تا بهره برداران عشایری با اعتماد بیشتر و خیالی راحت تر در این تشکل ها فعالیت داشته باشند.

مدیرکل امور عشایر فارس نیز در این نشست اظهار داشت: در زندگی روستائیان و عشایر صفا، صمیمت، ایثار و فداکاری را دیده ایم و هر وقت مشکلی برای کشور پیش آمده عشایر پیش قدم بوده اند که نمونه بارز آن در استان فارس است که 2000 شهید تقدیم انقلاب کرده اند.

روح الله بهرامی با بیان اینکه فرهنگ عشایر باید ماندگار و برای همگان تبیین شود، افزود: همه ما با تعامل و همدلی و همراهی باید تلاش کنیم جامعه عشایری از تمام خدمات بهره مند شوند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - ٠٩:٢٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: