نسخه چاپی


همزمان با روز ملی روستا و عشایر

طرح آبرسانی به عشایر تنگ خون بوشگان به بهره برداری رسید

مدیر امور عشایر بوشهر گفت: پروژه آبرسانی به عشایر تنگ خون و اسکندرآباد با اعتبار دو میلیارد و پانصد میلیون تومان از محل اعتبارات ملی اجرا شده که 103 خانوار عشایری از آن بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر بوشهر، به مناسبت 15 مهر "روز ملی روستا و عشایر" طی مراسمی با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس، مدیر امور عشایر بوشهر و فرماندار  دشتستان پروژه آبرسانی به منطقه عشایری تنگ خون بوشگان و آسفالت جاده عشایری چنیر به بهره برداری رسید.

مدیر امور عشایر بوشهر در این مراسم اظهار داشت: پروژه آبرسانی به عشایر تنگ خون و اسکندرآباد با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی اجرا شده که 103 خانوار عشایری از آن بهره مند می شوند.

امینی زاده همچنین با اشاره به افتتاح دو کیلومتر آسفالت جاده عشایری چنیر، گفت: با 13 کیلومتر زیرسازی و 4 کیلومتر آسفالت، تردد 270 خانوار عشایری در منطقه تسهیل می شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ابراز امیدواری کرد همه با هم تلاش کنیم با ارائه خدمات بهتر و قابل توجه، مشکلات عشایر شهرستان را برطرف کنیم.

فرماندار دشتستان نیز با قدردانی از اقدامات امور عشایر استان و شهرستان در ارائه خدمات به بزرگترین شهرستان عشایرنشین استان، اظهار داشت: با تمام توان همراه و همگام با مجموعه امور عشایر آماده ارائه خدمات بهتر به جامعه سخت کوش عشایر هستیم.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - ٠٠:٤٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: