پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس فراکسیون عشایری مجلس:

زنان و مردان ایل گرداندگان اصلی اقتصاد و آبادانی کشور در طول تاریخ بوده اند

رئیس فراکسیون عشایری مجلس گفت: زنان و مردان ایل در کنار هم گرداندگان اصلی اقتصاد و عمران و آبادانی کشور در طول دوران تاریخ بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، جشن بزرگ عشایر و انقلاب همزمان با روز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) با حضور علی کریمی فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران و مسئولین استانی و شهرستانی در ورزشگاه شهدای روستای فیروزآباد شهرستان ری در استان تهران برگزار شد.

عضو هیات رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری در این مراسم اظهار داشت: روستاییان و عشایر در همه دوران مخصوصا در دوران جنگ تحمیلی همراه انقلاب بوده اند و در همین اغتشاشات اخیر که دشمن در یک جنگ ترکیبی قصد بر هم زدن امنیت کشور را داشت، همه نقشه های دشمنان را برهم زدند.

علی کریمی فیروزجایی با بیان اینکه سبک زندگی عشایر بهترین الگو برای زندگی و گرامیداشت مقام پدر است، افزود: زن ایل در کنار مرد ایل گرداندگان اصلی اقتصاد و عمران و آبادانی کشور در طول دوران تاریخ بوده اند.

وی بیان داشت: در ماه های اخیر به دلیل حذف ارز ترجیحی، فشار بر رو عشایر و دامداران بیشتر شد و خشکسالی که شدیدتر بود امان عشایر و روستاییان را بریده و ما در مجلس با کمک دولت تلاش می کنیم این مشکلات را کمتر کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری افزود: امیداوارم در برنامه ریزی که برای سال آینده انجام می دهیم بتوانیم مشکلات عشایر و روستاییان را برطرف کنیم.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - ١٥:٥٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: