پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با همکاری تعاونی های عشایری و سامان گوشت

گوشت گوسفندی عشایر کیلویی 240 هزار تومان در تهران عرضه می شود

مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان از عرضه گوشت گوسفندی عشایر با قیمت هر کیلوگرم 240 هزار تومان در تهران خبر داد.

فضل خرم مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های حمایتی دولت و وزارت جهاد کشاورزی و با مشارکت تعاونی های عشایری و شرکت سامان گوشت، گوشت بدون دنبه گوسفندی عشایر، با کشتار روز داخلی، با مبلغ هر کیلوگرم 240 هزار تومان جهت مصرف خانوار در میدان بهمن تهران به شهروندان عرضه می شود.

وی با بیان اینکه این طرح از هفته گذشته به منظور ایجاد تعادل در قیمت ها در حال اجرا است، افزود: در حال حاضر این گوشت ها با کشتار روز در 6 غرفه در میدان بهمن تهران عرضه می شوند و به زودی تعداد غرفه ها در این مکان را به 8 غرفه افزایش می دهیم.

مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان ادامه داد: همچنین به دنبال ایجاد و راه اندازی غرفه هایی برای عرضه گوشت دام عشایر در قزل قلعه هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد عرضه گوشت دام عشایر بستر مناسبی را برای سیاست گذاری در خصوص توسعه تولید قراردادی در راستای وظایف و اهداف شبکه تعاونی های عشایری فراهم نماید و با مناسب شدن قیمت ها روند عرضه دام در بازار به سمت متعادل شدن سوق پیدا کند.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٠ بهمن ١٤٠١ - ١٨:٣٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: