پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


به منظور بررسی مشکلات عشایر دامغان صورت گرفت

دیدار نماینده مردم دامغان در مجلس با رئیس سازمان امور عشایر ایران

نماینده مردم دامغان در مجلس با رئیس سازمان امور عشایر ایران دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات عشایر شهرستان گفتگو و تبادل نظر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، علی اکبر علیزاده برمی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان امور عشایر ایران با عباس پاپی‌زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات عشایر این شهرستان گفتگو و تبادل نظر کردند.

عباس پاپی زاده در این نشست به پیگیری های صورت گرفته برای کسب مجوز صادرات دام عشایر اشاره کرد و گفت: به احتمال زیاد خرید داخلی دام از عشایر نیز از هفته آینده آغاز می شود.

رئیس سازمان امور عشایر ایران همچنین از انجام اقدامات اولیه برای عرضه مستقیم دام عشایر توسط اتحادیه های عشایری در محل های مشخص عرضه دام شهرداری ها خبر داد.

وی گفت: 45 هزار تُن نهاده دامی بین عشایر استان سمنان توزیع شده که باتوجه به جمعیت عشایری استان چندبرابر بسیاری از استان های دیگر بوده است.

در این نشست که تعدادی از عشایر دامغان نیز حضور داشتند بخشی از مشکلات خود از جمله تامین نهاده دامی، پرداخت تسهیلات، خرید تضمینی دام مازاد و اجازه صادرات دام عشایر را مطرح کردند.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣ مرداد ١٤٠١ - ١١:٠١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: