پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سرپرست امور عشایر فارس:

سهمیه آرد عشایر فارس 100 تن افزایش یافت

سرپرست امور عشایر فارس از افزایش سهمیه آرد عشایر استان به میزان 100 تن خبر داد و گفت: این افزایش مازاد بر سهمیه دو سال پیش است که معادل 1200 تن بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، عبدالحمید کریمی در سفر به سرچهان و بازدید از مناطق عشایری شهرستان اظهار داشت افزود: با دستور استاندار از تیرماه امسال سهمیه آرد عشایر استان از 1200  تن در ماه به 1300 تن افزایش یافت.

وی با بیان اینکه اسکان عشایر یک امر کاملا اختیاری است و یکی از اهداف راه اندازی سایت اسکان عشایر خدمات رسانی مطلوب تر است ادامه داد: امیدواریم بتوانیم اشتغال عشایر را با راه اندازی مجتمع های دامپروری در حاشیه سایت های اسکان حل کنیم تا دغدغه عشایر در این خصوص کم شود.

سرپرست امور عشایر فارس گفت: خشکسالی های اخیر و نبود علوفه یکی از معضلاتی است که این روزها عشایر با آن مواجه هستند که بر اقتصاد آنان تاثیر گذاشته است.

کریمی افزود: تمام تلاش مجموعه امور عشایر فارس این است که بتوانیم با رایزنی های لازم در سطح استانی و ملی با در اختیار گذاشتن تسهیلات کم بهره به این قشر مولد کمک کنیم تا بحران خشکسالی را پشت سر بگذارند.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣٠ تير ١٤٠١ - ٠٨:٥٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: