پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش:

تمام دانش‌آموزان عشایری مشمول طرح تغذیه رایگان می‌شوند

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم تا ۱۰۰ درصد دانش آموزان عشایری مشمول طرح تغذیه رایگان شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایسنا، صادق ستاری‌فرد در مراسم افتتاح اردوی دانش آموزان دختر عشایری کشور در مشهد با اشاره به اینکه بیش از ۲۴۰ مدرسه شبانه روزی ویژه عشایر در کشور وجود دارد، گفت: وزارت آموزش و پرورش توجه و نگاه مثبتی به عشایر، مناطق محروم و مرزی و توسعه عدالت آموزشی در این مناطق دارد و این توجه در این دوره و بر اساس برنامه عدالت محوری دولت سیزدهم، با شتاب بیشتری دنبال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید در حوزه سلامت و تربیت بدنی، تغذیه رایگان دانش آموزی احیا خواهد شد و سه تا پنج میلیون دانش آموز تحت پوشش تغذیه رایگان دانش آموزی قرار خواهند گرفت و تلاش می‌کنیم تمامی دانش آموزان عشایر کشور تحت پوشش تغذیه دانش آموزی قرار گیرند.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به امکانات حداقلی مدارس شبانه روزی عشایری افزود: در تلاش هستیم تا پایان سال تحصیلی آینده برای هر مدرسه شبانه روزی حداقل یک فضای ورزشی ایجاد کنیم.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٨ تير ١٤٠١ - ١٠:١٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: