پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با ابلاغ رئیس سازمان امور عشایر ایران

سرپرست جدید امور عشایر استان کرمانشاه منصوب شد

رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست جدید اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاه رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "علی جعفر رضائی" را به عنوان سرپرست اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه منصوب کرد. 

حکم انتصاب سرپرست جدید امور عشایر استان کرمانشاه طی مراسمی روز سه شنبه 31 خرداد ماه توسط معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران به وی ابلاغ و از زحمات بیات سرپرست پیشین امور عشایر کرمانشاه قدردانی بعمل آمد.

معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران در این مراسم که سالن جلسات امور عشایر استان کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به نقش عشایر در تولید مواد غذایی و پروتئینی و لبنی مورد نیاز کشور، پیشینه تاریخی عشایر در عرصه تلاش در طبیعت و سازگاری با محیط پیرامونی با کمترین سطح توقعات را منحصر به فرد عنوان کرد.

مهدی میزبان گفت: حمایت از قشر زحمت کش عشایر بی شک نقش مهمی در توسعه تولیدات و ایفای نقش بیشتر عشایر در تولید و اقتصاد کشور خواهد داشت.

وی با اشاره به آثار خشکسالی در مناطق عشایری، وقوع خشکسالی را تهدیدی جدی برای عشایر دانست و ابراز امیدواری کرد با حمایت‌های دولت و برون رفت از مشکلات، خدمات جامعۀ عشایری به کشور تداوم داشته باشد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١ - ١٣:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: