پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حکم وزیر آموزش و پرورش

مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر منصوب شد

وزیر آموزش و پرورش در حکمی، صفرعلی یازرلو را به سمت مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حکمی صفرعلی یازرلو را به سمت مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر منصوب کرد.

متن این حکم  به شرح زیر است:


جناب آقای صفرعلی یازرلو، نظر به تعهد، تجارب و شایستگی ارزنده جناب‌عالی در سطوح مختلف وزارت آموزش و پرورش و به پیشنهاد معاون محترم آموزش ابتدایی به عنوان «مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر» منصوب می‌شوید.

امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند قادر متعال، پیروی از منویات و مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و پیگیری سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی مقام عالی وزارت، با رعایت اصول «عدالت‌محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و«قانون‌مداری» دولت مردمی، موفق و مؤید باشید.

انتظار می‌رود، ضمن در نظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم، شرح وظایف دفتر و اسناد تحولی آموزش و پرورش در پیگیری موارد ذیل با رویکرد تحولی اهتمام و جدیت ویژه داشته باشید:

تدوین برنامه‌های سالانه مبتنی بر عملکرد، نظارت و ارزیابی جامع و سیستمی بر برنامه‌ها با رویکرد تضمین کیفیت در جهت تحقق برنامه‌های توسعه و اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش.

همکاری، هماهنگی و تعامل اثربخش با دفاتر معاونت‌ها و سایر بخش‌های وزارت متبوع با رویکرد تحولی،‌ آینده‌نگرانه در راستای تحقق اهداف اسناد بالادستی،

دسترسی به آموزش و ارتقای مستمر کیفیت آن؛ جوانگرایی و استفاده از ظرفیت جوانان متعهد، متخصص، انقلابی و تحول‌گرا در پست‌های کارشناسی با رویکرد شایسته‌گزینی و جانشین‌پروری.

آموزش و ارتقای مهارت‌های تخصصی و حرفه‌ای منابع انسانی مرتبط به ویژه معلمان و توانمندسازی مدیران مدارس مناطق عشایری، مرزی، روستاها و حاشیه شهرها.

برنامه‌ریزی به منظور ایجاد نصیب برابر آموزشی، افزایش پوشش تحصیلی و گسترش مهارت‌آموزی.

ارتقای عدالت تربیتی در ابعاد کمی و کیفی با رعایت تفاوت‌های فردی، جنسیتی، فرهنگی و جغرافیایی.

نیازسنجی و اولویت‌بندی در تأمین و تخصیص منابع برای ارتقای شاخص‌های عدالت آموزشی در مناطق عشایری، مرزی، روستاها و حاشیه شهرها.

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٨ خرداد ١٤٠١ - ١٥:٢١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: