پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با ابلاغ رئیس سازمان امور عشایر ایران

سرپرست دفتر امور تعاونی های سازمان امور عشایر منصوب شد

رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "رضا بیات" را به عنوان سرپرست دفتر امور تعاونی ها و نظام بهره برداری این سازمان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "رضا بیات" را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر امور تعاونیها و نظام بهره برداری این سازمان منصوب کرد.

در این ابلاغ آمده است: برادر گرامی جناب آقای "رضا بیات" مشاور و رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و پیشنهاد معاون توسعه و امور زیربنایی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر امور تعاونیها و نظام بهره برداری سازمان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خدای بزرگ و بهره گیری از توان و تجربه همکاران متعهد و تلاشگر، تعامل سازنده و موثر با جامعه عشایری و نهادها و تشکل های مربوطه در راه پیشبرد اهداف و وظایف محوله سازمانی و خدمت به جامعه تلاشگر و زحمتکش عشایری موفق باشید.

"رضا بیات" بیش از 23 سال سابقه خدمت در سازمان امور عشایر را دارد و در مقطعی سرپرستی حوزه ریاست سازمان را نیز  عهده دار بوده است.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢ شهريور ١٤٠٠ - ١٩:٤٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: