پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل بحران استانداری البرز تاکید کرد:

تقویت آنتن دهی در مناطق عشایری راهی برای پیشگیری از بحران

مدیرکل بحران استانداری البرز تقویت آنتن دهی و احداث پد هلکوپتر امدادی در مناطق عشایری را از برنامه های مدیریت بحران این استان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل ار روابط عمومی امور عشایر البرز، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان البرز با حضور در مناطق عشایری شهرستان های کرج و طالقان با عشایر این مناطق دیدار کردند.

در این دیدار که مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز، مدیرکل دامپزشکی استان و فرماندار طالقان حضور داشتند، رئیس امور عشایر استان البرز گزارشی از وضعیت عشایر استان و دغدغه ها و نیازهای آنان ارائه داد.

مدیرکل بحران استانداری البرز نیز با تاکید بر اهمیت پیشگیری از وقوع بحران و اطلاع رسانی سریع در مواقع حوادث و بحران، تقویت آنتن دهی، بهبود کیفیت جاده ای و احداث پد هلکوپتر امدادی در مناطق عشایری البرز را از مهمترین برنامه های مدیریت بحران استان عنوان کرد.

 مدیرکل دامپزشکی البرز نیز در این دیدار با اشاره به عملکرد سال گذشته این اداره کل در واکسیناسیون رایگان دام عشایر استان، گفت: دامپزشکی از هیچ کوششی برای رفع مشکلات عشایر در حوزه بیماری های دامی دریغ نخواهد کرد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٩ مرداد ١٤٠٠ - ١٠:٥٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: