پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر لرستان:

عشایر لرستان 1000 شهید تقدیم انقلاب کرده اند

مدیرکل امور عشایر لرستان گفت: عشایر استان یکهزار شهید تقدیم انقلاب کرده اند که به نسبت جمعیت سه برابر شهدای استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امو عشایر لرستان، سیدضیا موسوی نیا در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی 6300 شهید استان لرستان گفت: عشایر لرستان 5درصد از جمعیت استان را تشکیل می دهند و از 6300 شهید استان یکهزار شهید متعلق به جامعه عشایری می باشد یعنی به نسبت جمعیت سه برابر شهید تقدیم انقلاب کرده اند.

وی اظهار داشت: برگزاری یادواره‌ شهدا برای شنیدن پیام شهید است و تکریم و تجلیل از شهدا نه زمان و نه مکان می شناسد و هر کاری برای خانواده شهدا انجام دهیم قطره ای در مقابل دریا است.

موسوی نیا افزود: همه مردم ایران قدردان خون شهدا هستند و نمونه بارز آن تشیع  شهدای گمنام و شهدای حرم است که آنان را مثل فرزندان خود به خاک می سپارند.

مدیرکل امور عشایر لرستان ابراز داشت: اگر در حال حاضر آرامش و آسایشی در کشور وجود دارد به پاس خون شهداست و باید از خون شهدا پاسداری کنیم.

نامگذاری پروژه های مناطق عشایری و روستایی به نام کنگره 6300 شهید استان، شناسایی و تقدیر از خانواده شهدای عشایری، بازسازی عکس شهدا، برگزاری جشن های بومی و محلی در مناطق عشایری، کمک به عشایر استان در قالب رزمایش کمک های مومنانه، اهدای پنل و آبگرمکن خورشیدی به عشایر از مصوبات این نشست بود.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٥ خرداد ١٤٠٠ - ٠٩:٣٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: