پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر اردبیل:

خدمات به عشایر اردبیل با کارت هوشمند صورت می گیرد

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: کلیه خدمات به عشایر استان اردبیل با کارت هوشمند صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر اردبیل، معرفت آذری گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده ارائه خدمات در شش شرکت تعاونی عشایری با کارت هوشمند به صورت رسمی آغاز شده است.

وی افزود: عشایر می توانند با مراجعه به شرکت های تعاونی و ارائه کارت هوشمند بصورت آنلاین آرد و نهاده دامی خود را براساس سهمیه تعیین شده دریافت کنند و از طریق پیامک ارسالی به گوشی موبایل از خرید خود مطلع شوند.

آذری همچنین از توزیع یکهزار و 263 نوبت آبرسانی با تانکرهای 1000 و 2000 لیتری و توزیع پنل خورشیدی به صورت رایگان در بین عشایر استان خبر داد و گفت: در سال گذشته 31 هزار تن نهاده دامی و پنج هزار و 400 تن آرد در بین عشایر استان توزیع و 44هزار و 777 راس دام عشایر نیز تحت پوشش بیمه قرار گرفت.

وی همچنین از تخصیص 300 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی برای بهسازی، تسطیح و مرمت 1800 کیلومتر از راه های عشایری استان خبر داد.

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل یادآور شد: عشایر استان اردبیل با 12هزار و 800 خانوار 4.5 درصد از جمعیت عشایری استان و 5.6 درصد از جمعیت عشایری کشور را تشکیل می دهند که در 11 شهرستان مستقر هستند و 1.5میلیون واحد دامی در اختیار دارند.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - ١٢:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: