پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


بازدید رئیس سازمان امور عشایر ایران از نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری

رئیس سازمان امور عشایر ایران از نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران به همراه معاون توسعه و امور زیربنایی و مدیرکل ساماندهی و هماهنگی امور عشایر از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید، رئیس سازمان امور عشایر ایران و وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با یکدیگر دیدار و بر همکاری های دوجانبه در حوزه توسعه صنایع دستی و گردشگری عشایر تاکید شد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی امروز سه شنبه 18 بهمن ماه توسط وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همراهی تعدادی از سفرای خارجی کشورهای مقیم در ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

فضایی از این نمایشگاه به چادرهای عشایری اختصاص داده شده و عشایر ایلات مختلف کشور با برپایی سیاه چادر و آلاچیق تولیدات خود را به بازدیدکنندگان عرضه و موسیقی های محلی خود را اجرا می کنند. همچنین توانمندی های گردشگری عشایر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

 در نمایشگاه امسال ۳۷۰ شرکت داخلی و نمایندگانی از کشورهای روسیه، عراق، پاکستان، ترکیه، قطر، تاجیکستان، اندونزی، هندوستان، مالزی، گینه، ویتنان، ژاپن و ونزوئلا حضور دارند. بخشی از نمایشگاه مانند دوره‌های گذشته به گردشگری سلامت اختصاص داده شده و در سالن‌های ۶، ۷، ۸، ۹ و ۲۷ محصولات صنایع دستی استان های کشور به نمایش گذاشته شده است.

 نمایشگاه تا روز جمعه ۲۱ بهمن ماه از ساعات 9 صبح لغایت 16 بعدازظهر میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان خواهد بود.

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٨ بهمن ١٤٠١ - ١٥:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: