پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر:

سامانه جامع ثبت ارائه خدمات به عشایر راه اندازی می شود

معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران گفت: سامانه جامع ثبت اطلاعات، فعالیت ها و خدمات ارائه شده به عشایر راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، معاون توسعه و امور زيربنايی سازمان امور عشایر ایران در نشست قرارگاه امنیت غذایی سازمان امور عشایر با اشاره بر لزوم راه اندازی سامانه جامع ثبت اطلاعات، فعالیت ها و خدمات ارائه شده به عشایر، اظهار داشت: هدف این سامانه جدید که در حال راه اندازی است این است که تمام خدمات دریافتی عشایر از جمله سوخت، آب، آرد، نهاده های دامی و دیگر خدمات ارائه شده با کدملی فرد دریافت کننده قابل پیگیری باشد.

مهدی میزبان ادامه داد: در این سامانه همه فعالیت ها و خدمات ارائه شده توسط نهادهای ارائه دهنده خدمات به عشایر ثبت و ضبط می شود و مرجع خوبی برای ایجاد عدالت و توزیع عادلانه خدمات به عشایر خواهد بود.

معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران همچنین بر لزوم شناسایی و پالایش عشایر واقعی توسط ادارات استانی سازمان امور عشایر تاکید کرد و گفت: باید آمار عشایر واقعی احصا و مبنای خدمت رسانی به عشایر کوچرو قرار گیرد.

 

عید قربان 43 غرفه عرضه دام عشایر در تهران برپا می شود

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عشایری دامداران متحرک ایران نیز در این نشست از تامین دام مورد نیاز بازار برای عرضه در میادین عرضه دام در عید قربان خبر داد.

فضل خرم گفت: با پیگیری و امضای تفاهمنامه های لازم 43 غرفه عرضه دام در 12 منطقه تهران برپا خواهد شد که گوشت با کیفیت مورد نیاز در عید قربان را در اختیار مردم قرار می دهند.

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٤ تير ١٤٠١ - ١٣:٥١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: