نسخه چاپی


شورای عشایری کلیبر برگزار شد

نشست شورای عشایری شهرستان کلیبر با حضور فرماندار و مسوولین دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر آذربایجان شرقی، فرماندار کلیبر در نشست شورای عشایری شهرستان ضمن تاکید بر ارائه خدمات به عشایر منطقه، از افتتاح  پروژه آبرسانی با حمایت اداره کل امور عشایر استان در روزهای آتی و همچنین از آغاز عملیات آسفالت در مناطق عشایری قره قیه به آخماد و گازلو در سالجاری خبر داد.

خدابخش با اشاره به کوچ بهاره عشایر به میانبند و ییلاقات، خواستار هماهنگی و خدمات رسانی هرچه بهتر به عشایر کوچنده از سوی مسوولین ادارات عضو شورای عشایری و ستاد کوچ بهاره عشایر شهرستان شد.

معاون توسعه امور زیربنائی امور عشایر آذربایجان غربی نیز در این نشست خواستار مساعدت در زمینه بازسازی و مرمت راه های ییلاقی و قشلاقی عشایر شهرستان از منابع اعتبارات ارزش افزوده شد.

 فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کلیبر نیز در این نشست اقدامات انجام شده توسط حوزه مقاومت پایگاه بسیج عشایری حضرت عباس (ع) شهرک سلین در مناطق عشایری شهرستان، در راستای مقابله با ویروس کرونا از قبیل توزیع ماسک و محلول ضد عفونی اماکن و معابر عمومی آلوده را بیان کرد.

گفتنی است، با آغاز کوچ بهاره عشایر آذربایجان شرقی به مناطق میان بند و ییلاقی شهرستان های کلیبر، هوراند، اهر، هریس، سراب و تبریز اقدامات و ارائه خدمات لازم از جمله اطلاع رسانی در خصوص کوچ ایمن، آبرسانی، توزیع آرد و نفت در مناطق عشایری شهرستان توسط مجموعه امور عشایر،صورت گرفته است.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ - ١١:٢٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: