نسخه چاپی


با حضور مدیران عامل دو اتحادیه صورت گرفت

امضای توافقنامه اتحادیه دامداران متحرک با تعاونی روستائی کردستان

توافقنامه همکاری مشترک فی مابین اتحادیه عشایری دامداران متحرک و اتحادیه شرکت های تعاونی تولید روستائی کردستان به امضای مدیران عامل دو اتحادیه رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، براساس این توافقنامه با مشارکت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی کردستان، مقرر شد اتحادیه تولید روستائی استان کردستان بعنوان عامل خرید، مقدار ده هزار تن جو داخلی و ده هزار تن کلش گندم از کشاورزان منطقه خریداری و با هماهنگی اتحادیه عشایری دامداران متحرک و برابر با درخواست تشکل های عشایری، با پایین ترین قیمت بازار تامین و ارسال نماید.

هچنین توافق گردید در نیمه دوم سالجاری برنامه ریزی و همکاری لازم در خصوص تامین نهاده های مورد نیاز  دام استان انجام پذیرد.

بر اساس این گزارش، فضل خرم مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان همچنین در سفر به استان همدان و در نشست مشترک با مدیران عامل تعاونی های عشایری و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی عشایری استان همدان و رئیس امور عشایر استان بر همکاری های مشترک برای تامین نهاده دامی عشایر تاکید کرد.

 تامین مالی اتحادیه دامداران متحرک و صندوق برای خرید جو داخلی از کشاورزان و ارسال به سایر استان های عشایری کشور، تفاهم و مشارکت در طرح کشاورزی قراردادی خرید جو در سال زراعی جاری، تکمیل زنجیره تولید جو با بازار رسانی جو به دامداران عشایری سراسر کشور و اتصال آن به زنجیره تولید گوشت قرمز عشایر از مواردی بود که در این نشست بررسی و مورد توافق قرار گرفت.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ - ٠٩:٤٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: