نسخه چاپی


مدیر کل امور عشایر فارس:

پرداخت 71 میلیارد تومان تسهیلات به عشایر فارس

مدیرکل امور عشایر فارس گفت: به منظور حمایت از عشایر استان در سال گذشته 71 میلیارد تومان تسهیلات به عشایر فارس اختصاص ودپرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، روح الله بهرامی با اشاره به اینکه جامعه عشایری فارس با داشتن بیش از سه میلیون راس دام سبک نقش مهمی در اقتصاد و تامین نیازهای پروتئینی استان دارند، افزود: برای تقویت تولیدات عشایر  فارس تسهیلات زنجیره گوشت قرمز در اختیار عشایر قرار گرفت تا زمینه اشتغال برای خانواده، بهبود معیشت و افزایش درآمد برای این جامعه مولد و کم توقع فراهم شود.

وی بیان داشت:  در سال گذشته از محل صندوق توسعه ملی، مبلغ 55 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش با کارمزد ده درصد با عاملیت بانک کشاورزی به عشایر استان فارس اختصاص یافت.

بهرامی افزود: با استقبال خوب بهره برداران و همکاری بانک کشاورزی و بهره گیری از سهم سایر استان هایی که امکان جذب  برای آنها فراهم نبود، در مجموع شصت میلیارد و 780 میلیون تومان تسهیلات در سال ۹۸ با جذب 109 درصد صورت گرفته است.   

مدیرکل امور عشایر فارس بیان داشت: همچنین از محل اعتبارات ماده 10 و12 مبلغ ده میلیارد و 320 میلیون تومان تسهیلات برای کمک به آسیب دیدگان عشایری ناشی از خشکسالی در فارس اختصاص و با جذب صد درصد در اختیار عشایر استان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امسال نیز در صورت تامین اعتبار، تسهیلاتی با شرایط مدنظر، به جامعه هدف امور عشایر فارس پرداخت خواهد شد.  

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ - ١٤:٠٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: