نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی:

طرح های قابل اجرای جوانان عشایری مورد حمایت قرار می گیرد

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی گفت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار و متندگاری جوانان عشایری در در مناطق، از طرح های جدید قابل اجرای جوانان عشایری استقبال و حمایت های تسهیلاتی می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، مسائل و مشکلات عشایر شهرستان زیرکوه در نشستی با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار، امام جمعه، مدیران کل استانی و دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه فعالیت جامعه عشایری مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی در حاشیه جلسه ستاد زکات شهرستان زیرکوه گفت: با توجه به نگاه ویژه دولت محترم به عشایر عزیز اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه آبرسانی به محلات بمرود کاملا تخصیص یافته و بزودی شاهد برخورداری عشایر مستقر در این منطقه از نعمت آب شرب خواهیم بود.

مهدی عصمتی پور اظهار داشت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار و متندگاری جوانان عشایری در در مناطق، از طرح های جدید قابل اجرای جوانان عشایری استقبال و حمایت های تسهیلاتی می کنیم.

وی با اشاره به مشکلات فروش محصولات عشایر افزود: تشکل های عشایری نقش مهمی در تنظیم بازار فروش محصولات تولیدی عشایر و خرید نهاده های دامی مورد نیاز جامعه عشایر دارند و امسال خرید پشم دام عشایر توسط شرکتهای تعاونی عشایرشهرستان با قیمت مناسب و توافقی انجام می شود.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩ - ١٠:٣١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: