نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی اعلام کرد:

تشکل های عشایری خراسان جنوبی جو کشاورزان را می خرند

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی گفت: تشکل های عشایری این استان آمادگی خرید جو بصورت نقدی از کشاورزان را دارند و کشاورزان می توانند پس از برداشت محصولات، با مراجعه به شرکت های تعاونی عشایری شهرستانی نسبت به تحویل جو و دریافت وجه اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی در سفر به شهرستان بشرویه با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

مهدی عصمتی پور در این دیدار از آمادگی تشکل های عشایری استان برای خرید جو بصورت نقدی از کشاورزان خبر داد.

وی افزود: کشاورزان می توانند پس از برداشت محصولات، با مراجعه به شرکت های تعاونی عشایری شهرستانی نسبت به تحویل جو و دریافت وجه اقدام نمایند.

عصمتی پور همچنین اختصاص تسهیلات قرض الحسنه به طرح های تولیدی و اشتغال زایی عشایر، اختصاص تسهیلات کشت گیاهان داروئی با اولویت منطقه چاه علی، پیگیری طرح مطالعاتی اجرای شبکه انتقال آب شرب و واگذاری سه حلقه چاه کشاورزی در منطقه چاه علی به شرکت تعاونی عشایری را از دیگر فعالیت های در مناطق عشایری بشرویه عنوان کرد.

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی همچنین در سفر به بشرویه از پروژه ها و طرح های اجرایی شرکت تعاونی عشایری این شهرستان بازدید کرد.


  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٤:٢١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: